Klasyfikacja generalna

NRkierowcapilotautoOUTKlasaIlość OSczaskaryrezultatlpw klasie
33 Dawid Andruszyn Piotr AndruszynHonda Civic VfK 3011
32 Patryk Sordyl Krystian Fiedziukmitsubishi coltfK 3022
31 Iryna Yakymets Mariusz ŚwiecikAudi A3fK 4031
34 Dawid Haruk Grzegorz WiszSubaru imprezafK 4042
4 Kamil Winnicki Tomasz SiwakRenaut Clio Sport 2 16VfRO 1051
5 Magdalena MISIARZ Justyna Kurowska-FerdekHonda CivicfRO 2061
3 Paweł Szczotka Łukasz ZapartSzczotka HondafRO GOŚĆ071
2 Maciej Wiatrak Jarosław WiatrakSubaru ImprezafRO OPEN N081
30 Jacek Czapiński Zbigniew LechSubarufSK 1091
29 Grzegorz Papierski Izabela PapierskaFiat CinquentofSK 10102
27 Adrian Rałowicz Mateusz HenkelFiat Seicento fSK 20111
26 Paweł Lerch Paweł RudzkiFiat CinquentofSK 20122
25 Michał KOŁODZIEJ Wojciech KOŁODZIEJKia PicantofSK 20133
23 Paweł Nagadowski Anna NagadowskaHonda Clivic fSK 30141
24 Andrzej Grochowski Paweł PodkówkaPeugeot 106tSK 30152
22 Dawid Szwata Adam KulakRover 25fSK 30163
21 Roman Bortkiewicz Łukasz BrykHonda CivicfSK 30174
20 Krzysztof Święcicki Jarosław CiesielskiPeugeot 106fSK 30185
14 Tomasz Wronkowski Krzysztof NowakRenault CliofSK 40191
17 Patryk Jarzyna Patrycja Krawczyk-JarzynaRENAULT CLIOfSK 40202
19 Adam Tomaszewski Ada ZatorFSO 126pfSK 40213
15 Aleksander Antos Michał SzymczykPeugeot 306fSK 40224
16 Wojciech Ozga Damian KowalikFord FocusfSK 40235
18 Andrzej Giera Marcin GieraRenault CliofSK 40246
10 Wojciech Szatniewski Marek NowińskiSubaru LegacyfSK 50251
12 Rafał Sondel Sebastian PabisiakSubaru ImprezafSK 50262

Wszystkie Odcinki Secjalne

nazwa: Konkursowa Jazda Samochodem

Os:KJS OS1 Męcinka

NRkierowcapilotautoOUTKlasastartmetaresultatkarydo nastepnego
K 4
31 Iryna Yakymets 509630339 Mariusz Świecik 509630339 Audi A3fK 4
K 3
32 Patryk Sordyl 724946817 Krystian Fiedziuk 693113903 mitsubishi coltfK 3
33 Dawid Andruszyn 609388753 Piotr Andruszyn 669233382 Honda Civic VfK 3
K 4
34 Dawid Haruk 605521975 Grzegorz Wisz 608542364 Subaru imprezafK 4
SK 1
30 Jacek Czapiński 601797333 Zbigniew Lech 513036777 SubarufSK 1

Os:KJS OS 2

NRkierowcapilotautoOUTKlasastartmetaresultatkarydo nastepnego
K 4
31 Iryna Yakymets 509630339 Mariusz Świecik 509630339 Audi A3fK 4
K 3
32 Patryk Sordyl 724946817 Krystian Fiedziuk 693113903 mitsubishi coltfK 3
33 Dawid Andruszyn 609388753 Piotr Andruszyn 669233382 Honda Civic VfK 3
K 4
34 Dawid Haruk 605521975 Grzegorz Wisz 608542364 Subaru imprezafK 4
SK 1
30 Jacek Czapiński 601797333 Zbigniew Lech 513036777 SubarufSK 1

Klasyfikacja generalna


Fatal error: Cannot increment/decrement overloaded objects nor string offsets in /home/users/rajdy/public_html/skrypty/index.php on line 142
NRkierowcapilotautoOUTKlasaIlość OSczaskaryrezultatlpw klasie